UFO Alien Invasion - en to uk_UA translation catalogue (171 entries)

en: Processing...
uk_UA: Обробка...

en: Changing Engine Path
uk_UA: Зміна шляху до рушія

en: Loading Map
uk_UA: Завантаження мапи

en: Saving Map
uk_UA: Збереження мапи

en: Loading Model
uk_UA: Завантаження моделей

en: Refreshing Models
uk_UA: Оновлення моделей

en: Loading Textures
uk_UA: Завантаження текстур

en: Loading Shaders
uk_UA: Завантаження шейдерів

en: Autosave
uk_UA: Автозбереження

en: Enable Autosave
uk_UA: Увімкнути автозбереження

en: Autosave Frequency (minutes)
uk_UA: Частота автозбереження (хвилини)

en: Autosave Preferences
uk_UA: Налаштування автозбереження

en: Default texture scale
uk_UA: Масштаб текстур за замовчуванням

en: Always use nodraw for new brushes
uk_UA: Завжди використовувати «nodraw» для нових пензлів

en: Brush
uk_UA: Пензель

en: Brush Settings
uk_UA: Налаштування пензлів

en: Rotation Speed
uk_UA: Швидкість обертання

en: Invert mouse vertical axis
uk_UA: Інвертувати вертикальну вісь миші

en: Render Mode
uk_UA: Режим промальовування

[ctx: Strafe Mode]
en: Both
uk_UA: Обидва

[ctx: Strafe Mode]
en: Forward
uk_UA: Вперед

[ctx: Strafe Mode]
en: Up
uk_UA: Вгору

en: Camera
uk_UA: Камера

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Themes
uk_UA: Теми

en: Black and Green
uk_UA: Чорно-зелений

en: Maya/Max/Lightwave Emulation
uk_UA: Емуляція Майя/Макс/Лайтвейв

en: Command
uk_UA: Команда

en: Key
uk_UA: Клавіша

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Manual
uk_UA: Керівництво

en: Bug report
uk_UA: Повідомити про помилку

en: Show All
uk_UA: Показати все

en: Show shaders
uk_UA: Показати шейдери

en: Flush & Reload Shaders
uk_UA: Скинути та оновити шейдери

en: Find / Replace...
uk_UA: Знайти / Замінити…

en: Texture Browser
uk_UA: Браузер текстур

en: Texture Browser Preferences
uk_UA: Налаштування браузера текстур

en: Window Layout
uk_UA: Схема вікна

en: Plugin Toolbar
uk_UA: Панель додатків

en: _New Map
uk_UA: _Нова мапа

en: _Open...
uk_UA: _Відкрити...

en: _Import...
uk_UA: _Імпорт

en: _Save
uk_UA: _Зберегти

en: Save _as...
uk_UA: Зберегти _як...

en: E_xit
uk_UA: _Вихід

en: _Edit
uk_UA: _Редагування

en: _Undo
uk_UA: _Відмінити

en: _Copy
uk_UA: _Копіювати

en: _Paste
uk_UA: _Вставити

en: Shortcuts list
uk_UA: Список гарячих клавіш

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: XY (Top)
uk_UA: XY (Верх)

en: XZ (Side)
uk_UA: XZ (Збоку)

en: YZ (Front)
uk_UA: YZ (Перед)

en: _Edges
uk_UA: Ребра

en: _Vertices
uk_UA: _Вершини

en: _Faces
uk_UA: _Грані

en: Rotate
uk_UA: Обертати

en: Rotate X
uk_UA: Обертати X

en: Rotate Y
uk_UA: Обертати Y

en: Rotate Z
uk_UA: Обертати Z

en: Arbitrary rotation...
uk_UA: Довільне обертання...

en: Arbitrary scale...
uk_UA: Довільне масштабування...

en: Find brush...
uk_UA: Знайти пензель...

en: Map Info
uk_UA: Інформація про мапу

en: Surface Inspector
uk_UA: Інспектор поверхонь

en: Texture
uk_UA: Текстура

en: Horizontal shift
uk_UA: Горизонтальний зсув

[ctx: Step width]
en: Step
uk_UA: Крок

en: Vertical shift
uk_UA: Вертикальний зсув

en: Horizontal stretch
uk_UA: Горизонтальне розтягування

en: Vertical stretch
uk_UA: Вертикальне розтягування

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Height
uk_UA: Висота

en: Surface Flags
uk_UA: Флаги поверхонь

en: Value
uk_UA: Значення

en: About UFORadiant
uk_UA: Про UFORadiant

en: <b>GTK+ Properties</b>
uk_UA: <b>Властивості GTK+</b>

en: Version: %i.%i.%i
uk_UA: Версія: %i.%i.%i

en: <b>OpenGL Properties</b>
uk_UA: <b>Властивості OpenGL</b>

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: Entity number
uk_UA: Кількість об'єктів

en: Brush number
uk_UA: Кількість пензлів

en: Find / Replace Texture(s)
uk_UA: Пошук/заміна текстур

en: Find:
uk_UA: Знайти:

en: Replace:
uk_UA: Замінити:

en: Within selected brushes only
uk_UA: Тільки вибрані пензлі

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: OK
uk_UA: ОК

en: Cancel
uk_UA: Відміна

en: Check Map
uk_UA: Перевірити мапу

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Engine Path
uk_UA: Шлях до рушія

en: Compiler Binary
uk_UA: Шлях до компілятору

en: Paths
uk_UA: Шляхи

en: Path Settings
uk_UA: Налаштування шляхів

en: Path settings
uk_UA: Налаштування шляхів

en: Job
uk_UA: Завдання

en: Progress
uk_UA: Прогрес

en: Console
uk_UA: Консоль

en: Load last map on open
uk_UA: Завантажувати останню мапу при відкритті

en: Mouse
uk_UA: Миша

en: Mouse Preferences
uk_UA: Налаштування миші

en: UFORadiant Preferences
uk_UA: Налаштування UFORadiant

en: Clean
uk_UA: Очистити

en: Preferences
uk_UA: Налаштування

en: Interface Preferences
uk_UA: Налаштування інтерфейсу

en: Interface
uk_UA: Інтерфейс

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Preference changes require a restart:
uk_UA: Зміна налаштувань потребує перезавантаження:

en: GTK version:
uk_UA: Версія GTK:

en: GTKGL version:
uk_UA: Версія GTKGL:

en: GLib version:
uk_UA: Версія GLib:

en: Brushes: %d Entities: %d
uk_UA: Пензлів: %d Об'єктів: %d

en: Texture Render Mode
uk_UA: Режим промальовування текстур

en: Textures
uk_UA: Текстури

en: Texture Settings
uk_UA: Налаштування текстур

en: Nothing to fix in this map
uk_UA: На цій мапі виправляти нічого

en: Close the editor?
uk_UA: Закрити редактор?

en: Error saving file.
uk_UA: Помилка збереження файлу.

en: Info
uk_UA: Інформація

en: Console logging
uk_UA: Логування до консолі

en: Radiant - Runtime Error
uk_UA: Radiant - Помилка під час виконання

en: Background Image
uk_UA: Фоновий малюнок

en: Open File
uk_UA: Відкрити файл

en: Save File
uk_UA: Зберегти файл

en: All Files (*.*)
uk_UA: Всі файли (*.*)

en: Find Brush
uk_UA: Знайти пензель

en: Find
uk_UA: Знайти

en: Choose Model
uk_UA: Вибрати модель

en: Open Wav File
uk_UA: Відкрити звуковий файл

en: Choose File
uk_UA: Вибрати файл

en: Layout
uk_UA: Схема

en: Layout Preferences
uk_UA: Налаштування

en: Open an existing map (CTRL + O)
uk_UA: Відкрити існуючу мапу (CTRL + O)

en: Save the active map (CTRL + S)
uk_UA: Зберегти активну мапу (CTRL + S)

en: Filter nodraw
uk_UA: Фільтр nodraw

en: Rotate (R)
uk_UA: Поворот (R)

en: Scale
uk_UA: Масштаб

en: Refresh Models
uk_UA: Оновити моделі

en: Create material entries for selected faces (M)
uk_UA: Створити запис матеріалів для вибраних граней

en: Texture Lock (SHIFT + T)
uk_UA: Замкнути текстуру (Shift + T)

en: Texture Browser (T)
uk_UA: Браузер текстур (T)

en: Save Image
uk_UA: Зберегти малюнок

en: Cone...
uk_UA: Конус...

en: Prism...
uk_UA: Призма...

en: Sphere...
uk_UA: Сфера...

en: Clip selection
uk_UA: Обрізати виділене

en: Split selection
uk_UA: Розділити виділене

en: Flip Clip orientation
uk_UA: Змінити напрям обрізування

en: Texture Lock
uk_UA: Замкнути текстуру

en: Make Hollow
uk_UA: Зробити порожнистим

[ctx: Constructive Solid Geometry]
en: CSG Subtract
uk_UA: CSG розділення

[ctx: Constructive Solid Geometry]
en: CSG Merge
uk_UA: CSG злиття

en: _Select Color...
uk_UA: Вибрати колір (_s)

[ctx: Filter Menu]
en: Lights
uk_UA: Джерела світла

en: Mapped Commands
uk_UA: Назначені команди

en: Recent Files
uk_UA: Нещодавно використані файли

en: Open Map
uk_UA: Відкрити мапу

en: Arbitrary rotation
uk_UA: Точне обертання

en: CSG Subtract
uk_UA: CSG розділення

en: CSG Merge
uk_UA: CSG злиття

en: Error saving file
uk_UA: Помилка збереження файлу

en: Rock...
uk_UA: Камінь

en: Error during load of map.
uk_UA: Помилка завантаження мапи.

en: Import Map
uk_UA: Імпорт мапи

en: Save Map
uk_UA: Зберегти мапу

en: Export Selection
uk_UA: Експортувати виділення

en: Export Region
uk_UA: Експортувати регіон

en: Select all Faces of same texture
uk_UA: Вибрати всі грані з такою ж текстурою
