UFO Alien Invasion - en to tr_TR translation catalogue (45 entries)

en: Africa
tr_TR: Afrika

en: Home
tr_TR: Yuva

en: Bridge
tr_TR: Köprü

en: Small cemetery
tr_TR: Küçük mezarlık

en: Construction
tr_TR: İnşaat

en: Crashed UFO
tr_TR: Düşmüş UFO

en: Druglord
tr_TR: Uyuşturucu Baronu

en: Military convoy
tr_TR: Askeri konvoy

en: Multiplayer Coop
tr_TR: Çokluoyuncu İşbirliği

en: Multiplayer Deathmatch
tr_TR: Çokluoyuncu Ölümüne Savaş

en: Gasstation
tr_TR: Benzin İstasyonu

en: UFO landed in hills area
tr_TR: UFO tepelik alanı indi

en: UFO Landed
tr_TR: UFO indi

en: Italy
tr_TR: İtalya

en: Japan
tr_TR: Japonya

en: Small eastern park.
tr_TR: Ufak doğu parkı.

en: Harvester
tr_TR: Hasatçı

en: Oriental medium
tr_TR: Doğuya özgü orta

en: Spedition
tr_TR: Nakliye firması

en: Tropical UFO
tr_TR: Tropik UFO

en: Tropical drug
tr_TR: Tropik Uyuşturucu

en: Tropical river
tr_TR: Tropik ırmak

en: Stadium
tr_TR: Stadyum

en: Laboratory
tr_TR: Labaratuvar

en: Mart
tr_TR: Market

en: Firebird-class Dropship
tr_TR: Firebird-sınıfı İndirme Gemisi

en: Herakles-class Heavy Lifter
tr_TR: Herakles-sınıfı Ağır Kaldıraç

en: Raptor-class Combat Transport
tr_TR: Raptor-sınıfı Savaşan Nakliye Taşıtı

en: Stiletto-class Interceptor
tr_TR: Stiletto-sınıfı Avcı Uçağı

en: Saracen-class Interceptor
tr_TR: Saracen-sınıfı Avcı Uçağı

en: Dragon Interceptor
tr_TR: Dragon Avcı Uçağı

en: Starchaser-class Interceptor
tr_TR: Starchaser-sınıfı Avcı Uçağı

en: Stingray Interceptor
tr_TR: Stringray Avcı Uçağı

en: UFO - Scout
tr_TR: UFO - Keşif

en: Scout U
tr_TR: Keşif U

en: UFO - Fighter
tr_TR: UFO - Savaşçı

en: Fighter U
tr_TR: Savaşçı U

en: UFO - Harvester
tr_TR: UFO - Hasatçı

en: Harvester U
tr_TR: HAsatçı U

en: UFO - Corrupter
tr_TR: UFO - Bozucu

en: Corrupter U
tr_TR: Bozucu U

en: UFO - Gunboat
tr_TR: UFO - Savaş Gemisi

en: Gunboat U
tr_TR: Savaş Gemisi U

en: Snow
tr_TR: Kar

en: No pre research info available
tr_TR: <TODO>
